Transylwania

Co robimy dzisiejszej nocy? To samo co każdej innej: opanowywujemy świat!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy na ciemnej stronie mocy: mamy ciasteczka!

#1 2013-04-02 08:23:19

Undertaker

Grabaż

36668399
Skąd: Cmentarz
Zarejestrowany: 2013-03-27
Posty: 49
Punktów :   

Przywitaj się!

Tutaj możecie się przywitać ze wszystkimi. Napisać coś o sobie: kim jesteście, co robicie, jakie macie zainteresowania, wszystko czym chcecie się podzielić z nami na swój temat. (Pamiętajcie jeśli nie chcecie ujawniać swoich prawdziwych danych jak wiek czy imię po prostu ich nie piszcie, tylko zostawcie krótką notkę o sobie) - Ja i tak dowiem się wszystkiego! Hihihii! - wasz kochany admin jest shinigami XD *taki żarcik*

Tak więc jestem Lu wiek 18 z małej miejscowości w Łódzkim (nawet nie pytajcie bo to takie dziursko że ledwo z satelity widać, prędzej sklep Undiego w wujku Google znajdziecie niż to). Razem z Nur jestem adminem i prowadze postać Grella i Undertakera (trzecie dziecko w drodze bo zapewne nie powstrzymam się i wydam na ten świat Xerxesa Break'a - może się okaże że Undi miał brata z innym ojcem XD oni są bardzo podobni do siebie w pewnym sensie) No cóż!? Kocham książki, filmy, anime i mangi z gatunku fantasy, sf, troszku kryminału i akcji. Sama troszkę tworzę opowiadanie ale nie ma czasu by je przepisać (wiecie marzy mi się książka Xd hehe) dużo dużo rysuję..i piszę depresyjne wiersze jak Słowacki (jak to mówi nasza pani od polskiego). Kocham gry chodź nie ma czasu by ciągle jakąś rozwalać ale osobiście przypadł mi do gustu Harry Potter i Avatar. Kocham słodycze i pase się nimi jak L z Death Note lub inny pożeracz słodyczy, którego być może znacie. Jestem zastała w przekonaniu, że mój mózg bez codziennej dawki cukru nie jest w stanie funkcjonować XD (jednak moje zęby cierpią..oj bardzo!) Ostatnio zarażona mangą i anime..jak ktoś ma ochotę trochę pojarać się ze mną to zapraszam do strefy fandomów lub do off topu do wątku Manga i Anime.
Moje dv (czyli moje rysuneczki)
http://jotunheimlady.deviantart.com/


Te zwłoki wyglądają interesująco O>o Hi Hi hi hi hi

Offline

 

#2 2013-04-03 18:12:25

 Leinen

Koniec łańcucha pokarmowego

42663025
Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 38
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

*modli sie o to, żeby dobrze trafiła*
Ohayo :3
Ogólnie nie ma wielu rzeczy, które mogę powiedzieć
Nazywam sie Karolina. Lat? Prawie piętnaście. Gdzie mieszkam? No może Nibylandia to nie jest, ale
Mieszkam w Chorzowie. Małym zadupiu pod Katowicami.
Czym sie interesuje? Głownie M&A. Moje marzenie? Wyjechać do Japonii.
Do liceum, mam zamiar wybrać sie do Warszawy. Tylko tam jest taka placówka, gdzie mogę uczyć sie japońskiego (tak mam niezłego fisia na punkcie Japonii i wszystkiego z nią związanego)
Poza anime, czytuje mangi. Aktualnie czekam na drugi tom "Rabbit Doubt"
Nie wiem co wiecej o sobie wiecej powiedzieć. Zdecydowanie łatwiej mi jest, gdy ktoś zadaje mi pytania xD
A! Jakby kogoś interesowało to, jakiej muzyki słucham to:
J-rock (Miyavi, Gackt, The Gazette, LM.C)
Rock (My Chemical Romance, GnR, Aerosmith, Linkin Park, Depeche Mode, Sabaton, Nickelback)
metal [tak jestem dziewczyną i słucham metalu  (AC/DC, Iron Maiden, Metallica)]
Yup. To chyba wszystko xD
Pytania?


Goście nie odwracaj się za siebie.

Offline

 

#3 2013-04-04 07:33:53

Undertaker

Grabaż

36668399
Skąd: Cmentarz
Zarejestrowany: 2013-03-27
Posty: 49
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Chorzów to nie takie zadupie XD Ja żałuje że mnie nikt wczesniej mangą i anime nie zaraził bo pewnie też bym poszedł na jakiś japoński czy coś i być może wybył do japoni po pewnym czasie. Jak narazie udało mi się rozkminić system nauki hiragany więc ją ogarnąłem..jak ogarnę jeszcze katakane to może zaczne się coś uczyć słówek choć i tak chodze ostatnio po domu i plote coś bezsensownie po japońsku XD Co do Rabit Doubt to czytałem całe na necie. Nie lubie czekać na części kolejne wydawane pl bo historia traci dla mnie smak. Polecam Dengeki Daisy bardzo mnie urzekła Kreska.


Te zwłoki wyglądają interesująco O>o Hi Hi hi hi hi

Offline

 

#4 2013-04-05 21:29:05

 Leinen

Koniec łańcucha pokarmowego

42663025
Skąd: Nibylandia
Zarejestrowany: 2013-04-01
Posty: 38
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Ha.... no może nie zadupie.... Ale jakoś specjkalnie duże nie jest xD
Ja Niedawno (czyt. pół roku temu) dopiero zainteresowałam się Japonią itd.
Póki co., znam podstawowe zwroty.... i obejrzałam 17 serii anime.... i kilka tomów mang XDDD


Goście nie odwracaj się za siebie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simsony.pun.pl www.evilspirits.pun.pl www.naruciak1.pun.pl www.wiptril.pun.pl www.iw.pun.pl